Program "Získej vodáka, získáš i ty"

Vítejte v programu pro poskytovatele služeb vodákům!

Cílem Vodácké Kilometráže je propagovat Vaši firmu v místě, kde se na řece nachází tak, aby o Vašich službách vodák při splouvání nebo plánování věděl. Záznam o Vaší firmě v Kilometráži je pro všechny zdarma

Druhým naším cílem a přáním je v rámci tohoto programu propagovat Kilometráž na Vašem webu nebo v místech, kde můžeme vodáky zaujmout (Vaše provozovny na řece), aby si do svého telefonu Kilometráže nahráli a používali. 

Co Vám nabízíme:

  1. Uživatelé, kteří Kilometráž nainstalují v rámci této propagace jsou v systému "Vámi získáni". To nám umožní zvýraznit těmto uživatelům Vaší firmu při spuštění aplikace nebo vstupu do řeky nebo zvýrazněné zobrazení záznamu o Vaší firmě v místech, kde na řece působíte.*
  2. Počet uživatelů, kteří takto Kilometráž nainstalují, bude v systému evidován a používán pro zvýhodnění Vaší firmy v místech kde se firmy zobrazují uživatelům.
  3. Tato vazba bude zachována funkční po celou dobu instalace v telefonu pro budoucí aktivity (plánováno pro další sezóny).

Co bychom od Vás rádi získali:

  1. Umístění odkazu na aplikaci Kilometráž na Vašem webu, facebooku apod... (příklady jsou zde).
  2. Umístění propagačních předmětů na vhodném místě ve Vašem provozu (samolepka, letáček, cedule, jiný Váš návrh).
  3. Abyste si Kilometráž sami nainstalovali a používali a pokud se Vám bude líbit, doporučili ji Vašim zákazníkům a známým.

Pokud Vás tento návrh ke spolupráci zaujal anebo máte jakékoli otázky, dejte nám prosím vědět a my se ozveme zpět.

Tým Vodácké Kilometráže

Poskytnutím zde uvedených osobních údajů dáváte společnosti IT Operations s.r.o. souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Zároveň potvrzujete, že poskytnuté údaje jsou pravdivé a přesné.

* Konkrétní příklady budou k dispozici v nové verzi aplikace do poloviny června 2016.